Saint Paul Design Apartments By Bnbz

  • The lagest option:
  • 2 επισκέπτες
  • 1 κρεβάτι
  • 1 υπνοδωμάτιο

Το Saint Paul Design Apartments By Bnbhost Σάο Πάολο με 6 δωμάτια βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στο Μνημείο της Λατινικής Αμερικής, ένα μέρος όπου οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν τα ψώνια τους, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ. Όσοι ταξιδεύουν με αυτοκίνητο έχουν στη διάθεση τους ιδιωτική στάθμευση που βρίσκεται στον χώρο, και επίσης μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi.

Το Saint Paul Design Apartments By Bnbhost περιλαμβάνει χώρο καθιστικού, κουζίνα και σαλόνι, και βλέπει στην πόλη. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το κατάλυμα χαρίζει στους επισκέπτες αξέχαστες στιγμές, προσφέροντας σολάριουμ.

Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Τα αξιοθέατα της περιοχής περιλαμβάνουν το Μουσείο Catavento που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς, και το Μουσείο Αφρο-Βραζιλίας που απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 3 χλμ. και το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το Saint Paul Design Apartments By Bnbhost. Το διαμέρισμα βρίσκεται σχεδόν 4,1 χλμ. από την Pinacoteca do Estado de São Paulo. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό Trianon-Masp βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Saint Paul Design Apartments By Bnbz Σάο Πάολο
Ninety - Ninety, Flat Al Lorena, 1 Vaga, Academia, Piscina
Τιμή μόνο για κινητά

Ninety - Ninety, Flat Al Lorena, 1 Vaga, Academia, Piscina

7.5
Καλό 7 σχόλια
183 μ από το κατάλυμα
Lorena Studio Conforto E Lazer
Τιμή μόνο για κινητά

Lorena Studio Conforto E Lazer

9.2
Άριστο 25 σχόλια
228 μ από το κατάλυμα
Vn Al Campinas Refugio Moderno
Τιμή μόνο για κινητά

Vn Al Campinas Refugio Moderno

407 μ από το κατάλυμα
USD 50 USD 45
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    4,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Πλύσιμο ρούχων

    Γεύματα

    • Εστιατόριο

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Κήπος
    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
    • Σολάριουμ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Αυτόματοι πωλητές

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 17:00
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Saint Paul Design Apartments By Bnbz;
      Η διαμονή στο το Saint Paul Design Apartments By Bnbz κοστίζει 69$.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Saint Paul Design Apartments By Bnbz;
      Το Saint Paul Design Apartments By Bnbz παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στους πελάτες.
    • Ποιο αεροδρόμιο είναι το πλησιέστερο στο το Saint Paul Design Apartments By Bnbz;
      Το Saint Paul Design Apartments By Bnbz βρίσκεται 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας.
    • Στο το Saint Paul Design Apartments By Bnbz προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Saint Paul Design Apartments By Bnbz περιλαμβάνουν Pizzaria Veridiana Jardins και Tatini Restaurante και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Διαμέρισμα έχει Wi-Fi στα δωμάτια.
    • Υπάρχει πισίνα στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, στο αυτό το διαμέρισμα έχει εξωτερική πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    4,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Saint Paul Design Apartments By Bnbz Σάο Πάολο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο